O nas

Arrival 22 Mar. '19
Departure 23 Mar. '19

Szczypta historii...

Na początku XX wieku w budynku przy ul. Toruńskiej 12 mieściła się fabryka marcepanu i kakao. Zgodnie z oryginalną, tradycyjną recepturą marcepan wytwarzano z aromatycznych migdałów. Na uwieńczenie masę skraplano esencjonalną wodą różaną. Z dojrzałych ziaren kakaowca zaś, wydobywano wszystkim znany cudowny proszek – kakao. Dlatego też sercem Almond SPA są zabiegi w których znaczącą rolę odgrywają: bogaty w witaminę młodości olejek migdałowy,  czekolada – która pobudza uwalnianie hormonów szczęścia oraz woda różana – która odżywia skórę i nadaje jej blask.

Relaks, piękno i harmonia

Relaks, piękno, harmonia i pozytywna energia –  to wszystko zabiorą Państwo ze sobą by następnym razem wrócić po więcej. SPA przyjazne mamom oraz kobietom w ciąży.

Zasady

W trosce o Państwa zdrowie i samopoczucie stosujemy kosmetyki wyprodukowane na bazie naturalnych składników (wolne od szkodliwych, chemicznych substancji i konserwantów, dostosowane dla osób o wrażliwej i alergicznej skórze). Jakość zabiegów gwarantują nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale także starannie dobrane, luksusowe marki takie jak: Cream SPA, Decleor, Dermaoxy, Elemis oraz Secret Soap.

Godziny otwarcia

Almond SPA jest czynne codziennie.

  • Strefa Wellness 8 - 22
  • Strefa SPA 9 - 21

Kontakt

T: +48 58 351 90 85

E: spa@hotelalmond.pl

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close