Powrót do strony głównej

Almond SPA

Wypoczynek jest niezbędny, ale brak zajęcia nie jest wypoczynkiem

Aktywny dzień spędzony na zwiedzaniu miasta, intensywne biznesowe spotkania, a może po prostu kolejny relaksujący akcent dnia – niezależnie od rodzaju podróży, zasługują Państwo na chwilę odpoczynku i wyciszenia.

Każdy z gości Hotelu Almond ma okazję zaznać wytchnienia, zregenerować mięśnie i wyciszyć duszę w wyjątkowym miejscu jakim jest strefa Almond SPA.

Szczypta historii ...

Na początku XX wieku w budynku przy ul. Toruńskiej 12 mieściła się  fabryka marcepanu i kakao. Zgodnie z oryginalną, tradycyjną  recepturą marcepan wytwarzano  z aromatycznych migdałów. Na uwieńczenie masę skraplano esencjonalną wodą różaną.  Z dojrzałych ziaren kakaowca zaś , wydobywano wszystkim znany cudowny proszek – kakao.  Dlatego też sercem  Alomnd SPA są zabiegi w których znaczącą rolę odgrywają:  bogaty w witaminę młodości olejek migdałowy,  czekolada – która pobudza uwalnianie hormonów szczęścia oraz  woda różana – która odżywia skórę i nadaje jej blask.

Relaks, piękno i harmonia

Relaks, piękno, harmonia i pozytywna energia -
to  wszystko zabiorą Państwo ze sobą by następnym razem wrócić po więcej.
SPA przyjazne weganom i wegetarianom, mamom oraz kobietom w ciąży
 

Basen

Jedyny w regionie basen bez chloru pozwala zanurzyć się w zdrowej, krystalicznej wodzie oczyszczanej koloidem srebra

Woda na basenie spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Atrakcje SPA

Sauna sucha, sauna parowa,  jacuzzi, pięć komfortowo wyposażonych gabinetów SPA o apetycznych nazwach (Marcepan, Sezam, Czekolada, Miód i Kokos) oraz wykwalifikowany personel to doskonały przepis na chwilę odprężenia

Zasady

W trosce o Państwa zdrowie i samopoczucie stosujemy kosmetyki wyprodukowane na bazie naturalnych składników (nietestowane na zwierzętach, wolne od szkodliwych, chemicznych  substancji i konserwantów).
Jakość zabiegów gwarantują nie tylko wykwalifikowani specjaliści,  ale także starannie dobrane,  luksusowe marki  takie jak: Effegilab, Decleor, Dermaoxy, Purles, Secret Soap oraz Didier Lab.

Nauka pływania

Zapraszamy na 45-minutowe indywidualne lekcje nauki pływania.

  • jednorazowe wejście - 70 PLN
  • karnet 5 wejść - 250 PLN
  • karnet 10 wejść - 450 PLN

Więcej informacji chętnie udzieli Recepcja Almond SPA.

 

Menu Almond SPA


 

W celu rezerwacji zabiegów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Almond SPA:

spa@hotelalmond.pl

58 351 90 85