Powrót do strony głównej

Almond SPA

Wypoczynek jest niezbędny, ale brak zajęcia nie jest wypoczynkiem

Aktywny dzień spędzony na zwiedzaniu miasta, intensywne biznesowe spotkania, a może po prostu kolejny relaksujący akcent dnia – niezależnie od rodzaju podróży, zasługują Państwo na chwilę odpoczynku i wyciszenia.

Każdy z gości Hotelu Almond ma okazję zaznać wytchnienia, zregenerować mięśnie i wyciszyć duszę w wyjątkowym miejscu jakim jest strefa Almond SPA.

Walentynkowe chwile w SPA - Czekoladowe Otulenie

  • relaksacyjny masaż i maska z gorącej czekolady na całe ciało - zabieg odbywa się wspólnie w jednym gabinecie dla par
  • nieograniczony relaks w strefie SPA & Wellness (basen bez chloru oczyszczany koloidem srebra, sauna sucha i parowa, jacuzzi)
  • 300 PLN / para

Rezerwacja pod numerem: +48 58 351 90 85 lub mailowo: spa@hotelalmond.pl

Są Państwo zainteresowani walentynkowym pobytem w hotelu? A może samą kolacją walentynkową? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Szczypta historii ...

Na początku XX wieku w budynku przy ul. Toruńskiej 12 mieściła się fabryka marcepanu i kakao. Zgodnie z oryginalną, tradycyjną recepturą marcepan wytwarzano z aromatycznych migdałów. Na uwieńczenie masę skraplano esencjonalną wodą różaną. Z dojrzałych ziaren kakaowca zaś, wydobywano wszystkim znany cudowny proszek – kakao. Dlatego też sercem Almond SPA są zabiegi w których znaczącą rolę odgrywają: bogaty w witaminę młodości olejek migdałowy,  czekolada – która pobudza uwalnianie hormonów szczęścia oraz woda różana – która odżywia skórę i nadaje jej blask.

Relaks, piękno i harmonia

Relaks, piękno, harmonia i pozytywna energia –
to wszystko zabiorą Państwo ze sobą by następnym razem wrócić po więcej.
SPA przyjazne mamom oraz kobietom w ciąży.
 

Basen

Jedyny w regionie basen bez chloru pozwala zanurzyć się w zdrowej, krystalicznej wodzie oczyszczanej koloidem srebra.

Woda na basenie spełnia wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

Atrakcje SPA

Sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, pięć komfortowo wyposażonych gabinetów SPA o apetycznych nazwach (Marcepan, Sezam, Czekolada, Miód i Kokos) oraz wykwalifikowany personel to doskonały przepis na chwilę odprężenia.

Zasady

W trosce o Państwa zdrowie i samopoczucie stosujemy kosmetyki wyprodukowane na bazie naturalnych składników (wolne od szkodliwych, chemicznych substancji i konserwantów, dostosowane dla osób o wrażliwej i alergicznej skórze).
Jakość zabiegów gwarantują nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale także starannie dobrane, luksusowe marki takie jak: Cream SPA, Decleor, Dermaoxy, Elemis oraz Secret Soap.

Nauka pływania

Zapraszamy na 45-minutowe indywidualne lekcje nauki pływania.

  • jednorazowe wejście - 70 PLN
  • karnet 5 wejść - 250 PLN
  • karnet 10 wejść - 450 PLN

Więcej informacji chętnie udzieli Recepcja Almond SPA.

 

Menu Almond SPA


 

W celu rezerwacji zabiegów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Almond SPA:

spa@hotelalmond.pl

58 351 90 85