Konferencje

Przyjazd 08 gru '21
Wyjazd 09 gru '21

Miejsce Twoich spotkań

Hotel Almond w Gdańsku to miejsce, w którym można nie tylko wypocząć, ale również z powodzeniem poprowadzić ważne spotkania biznesowe, zorganizować konferencje, warsztaty, bankiety, a nawet pokazy mody.

Wyposażenie sal
Klimatyzacja
Dostęp do internetu
Flipchart
Zaciemnienie sali
Projektor

WARTO WIEDZIEĆ...

Swoim klientom biznesowym zapewniamy doskonałe miejsce na konferencje w Gdańsku. Oferta konferencyjna Hotelu Almond to najwyższy poziom spotkań biznesowych, organizowanych w atmosferze spokoju, w niezwykle urokliwej okolicy. Jest to wyjątkowe miejsce, zapewniające świetne okoliczności sprzyjające koncentracji i tworzeniu nowych koncepcji. Wszystko to i wiele więcej zapewni Państwu wybór sal konferencyjnych w Gdańsku, w centrum biznesowym Almond. 

Biznesowa oferta Hotelu Almond skupia się na stworzeniu doskonałych warunków pracy podczas ważnych spotkań i konferencji, którym sprosta jedynie perfekcyjnie wyposażona sala konferencyjna. Hotelowe sale konferencyjne, oprócz klasycznego, a zarazem gustownego umeblowania, posiadają również odpowiedni do prowadzenia zebrań i szkoleń sprzęt. O odpowiedni dźwięk zadba zamontowany system nagłośnieniowy oraz mikrofon, natomiast dostępny projektor, flipchart oraz Wi-Fi, pozwolą na sprawne przeprowadzenie każdej prezentacji. 

Hotel Almond Business & SPA to duży obiekt konferencyjno-bankietowy, który dopasujemy do Państwa potrzeb, zarówno odnośnie wyboru sali o odpowiedniej wielkości, jak i jej konfiguracji. Służymy idealnym miejscem na zorganizowanie kameralnego spotkania biznesowego oraz konferencji czy bankietu zakładającego większą liczbę Gości. Dysponujemy klimatyzowanymi salami o powierzchni do 346 m2,  która pomieści do 320 osób. Zapewniamy także odpowiednio mniejsze sale szkoleniowe o powierzchni 193 m2 oraz 153 m2 , oraz 6 mniejszymi salami liczącymi od 24 do 75 m2. Sale szkoleniowe gdańskiego kompleksu biznesowego możemy indywidualnie konfigurować wybierając odpowiednie rozmieszczenie mebli m.in. teatralne, klasowe, bankietowe, prostokątny stół oraz podkowa. 

Hotel konferencyjny Almond Business & SPA w Gdańsku to również świetna lokalizacja, którą gwarantuje nam położenie w centrum Trójmiasta oraz mała odległość od portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Dogodny dojazd komunikacją miejską, a zarazem przepiękny widok z okien czynią gdański hotel biznesowy Almond, wyjątkowym miejscem.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją spotkania lub konferencji
w naszym hotelu napisz bądź zadzwoń do nas. 

* Pola wymagane

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij