Rooms

Arrival 22 Oct. '21
Departure 23 Oct. '21

To meet your needs

The Almond Hotel**** comprises 108 comfortable rooms which are perfect for those who seek accommodation on holidays, trainings or conferences.

WARTO WIEDZIEĆ

Jeśli wybierasz się do Gdańska i poszukujesz noclegu w miejscu, w którym nowoczesność styka się z tradycją, potrzebujesz spokoju i oczekujesz, że miło spędzisz czas, to pokoje gdańskiego Hotelu Almond, będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Zarówno dłuższe wakacje, kilkudniowe pobyty biznesowe czy jednodobowe noclegi, przy okazji licznie organizowanych wydarzeń kulturalno-sportowych, są świetnym powodem, żeby wybrać nasze pokoje hotelowe. Gdańsk ze swoją piękną, pobliską Starówką, mnóstwem innych zabytków oraz nowych atrakcji, staje się w ostatnim czasie niezwykle częstym miejscem odwiedzin tysięcy turystów.

Każdy pokój gdańskiego hotelu, posiada klimatyzację, telewizję satelitarną, dostęp do darmowego internetu oraz w razie potrzeby – wygodną przestrzeń z biurkiem do pracy. Wybór pokoju jednoosobowego w Gdańsku to idealna opcja dla przedsiębiorców wizytujących biznesowo Pomorze. Nasz hotel stwarza dodatkowo szerokie możliwości dla organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, po których można znaleźć odprężenie m. in. w strefie SPA z sauną, jacuzzi i basenem, a także rozkoszować się na miejscu najlepszą lokalną kuchnią. Pokoje 1-osobowe w gdańskim hotelu Almond mają zarówno klasyczny, nowoczesny wystrój, ale znajdują się tu też przestrzenie zaaranżowane w industrialnym, doskonale skomponowanym designie

Pokój dwuosobowy z widokiem na gdańskie Dolne Miasto, stwarza możliwości komfortowego, aktywnego pobytu dla par. Wszystkie pokoje 2-osobowe z widokiem na gdańskie plenery, posiadają duże łazienki z podgrzewaną podłogą, wysokiej jakości kosmetyki do dyspozycji oraz szlafroki dla każdego (podobnie zresztą jak pokoje 1-osobowe).

Mimo, iż są to pokoje w centrum Gdańska, miejsce to urzeka spokojem, a serdeczna atmosfera i klimat panujący w hotelu, dają przestrzeń do odpoczynku i miłego spędzenia wolnego czasu. Lokalizacja sprzyja również dogodnemu dojazdowi do hotelu, ale jednocześnie jest też świetną bazą wypadową do innych, okolicznych miejsc, godnych obejrzenia, jakich nie brakuje w tym jednym z najstarszych polskich miast.

See on the map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close